Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kdo bude režírovat šestku?

8. 6. 2007

Tak to je něco! Ještě se ani nedotočil Harry Potter a Fénixův řád a už se spekuluju o režisérovi Prince dvojí krve! Čtěte dále....

IMDB (Internet Movie Database) totiž na svých stránkách uveřejnil zprávu, že HP6 by měl zrežírovat Terry Gilliam! Ten už v minulosti projevil zájem o režírování HP filmů. Na kontě už má snímky jako Jabberwocky a sérii Monty Python nebo TV episody Mr.Neutron a Hamlet.


Tato zpráva ještě není ověřená, proto jí berte s určitou rezervou.

Zdroj: TLC
O HP6 se nyní objevují stále nové informace. Jak jste nedávno mohli vidět na našich stránkách, bylo potvrzené datum pro vydání Prince dvojí krve do kin. Psalo se zde také o tom, že zatím není znám režisér. Podle informací IMDB - Internet Movie Database však dostal nabídku režírovat šestý díl Guillermo del Toro. Ten to však odmítl. Čtěte dále… 

Jak už víte, o scénář se opět postará Steve Kloves. Výjimkou je jen Fénixův řád, kde scénář napsal Michael Goldenberg. V současné době proto stále hledá Warner Bros režiséra a čeká na potvrzení hereckého obsazení.

 Zdroj: Priori-Incantatem.sk
Mexický režisér Guillermo del Toro (Hellboy) vyjádřil svůj zájem natočit jeden ze dvou zbývajících filmů Harryho Pottera. V rozhovoru s magazínem El Mundo prohlásil mimo jiné, že by ho bavilo točit filmy, kde někdo umírá.
"Byl bych nadšený, kdybych mohl točit film, ve kterém pořád umírají některé z hlavních postav. Nabídli mi už trojku, ale musím přiznat, že mě naprosto potěšilo, když se toho ujal můj přítel Cuarón."

Zdroj: VTM
Terry Gilliam, uznávaný režisér Warner Bros, který se v minulosti zajímal o natočení Kamene mudrců, v novém rozhovoru oznámil, že nemá zájem o natočení šestého ani sedmého filmu, čímž popřel zvěsti, které se vynořily v květnu: "Warner Bros měli šanci u prvního filmu, ale propásli ji. Je to tovární práce. To je to, co to doopravdy je a já tohle nechci dělat. Hodně mých přátel pracovalo na těchto filmech. Vím jak pracovali a není to můj styl." Potom pokračoval o tom, jaké by potterovské filmy měly být: "Alfonso Cuarón je opravdu dobrý, ale první dva filmy, které jsem měl zájem režírovat, byly prostě špatné. Chyběla tam celá ta hlavní myšlenka, to kouzlo... Alfonso vytvořil něco, co se víc blížilo tomu, co jsem chtěl udělat já."

 
O režisérovi Harryho Pottera a Prince dvojí krve se už vedlo mnoho debat. Padlo hodně jmen: ať už to byli naši známí režiséři předchozích potterovských filmů Chris Columbus nebo Alfonso Cuarón, a v současné době režisér "pětky" David Yates a nebo také Guillermo del Toro. Čtěte dále!

Podle nejnovějších zpráv stránek Dark Horizons se v souvislosti s režírováním šestého dílu skloňuje jméno amerického režiséra Michaela Hoffmana. Ten má na svém kontě např. filmy Soapdish (1991), Restoration (1995) či zpracování hry Williama Shakespeara A Midsummer Night's Dream (Sen noci svatojánské - 1999).


Zdroj: Priori-Incantatem.sk

Mnohým z Vás jistě vrtá hlavou, kdo se nakonec stane režisérem pro šestý díl Harryho Pottera, s podtitulem Princ dvojí krve. Před několika dny jsme psali o tom, že by se jím mohl stát i Michael Hoffman, ale Warner Bros. nyní toto tvrzení oficiálně vyvrátili. Zatím jméno nového režiséra není známo, ale měli bychom se ho dozvědět během příštího měsíce.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář